Teslimat

TÜKETİCİ ödeme sayfasından kargo teslimat yöntemini belirlenen seçenekler arasından seçebilir.

İade Koşulları

Vizyon Sandalye showroom mağazasında yaptığınız alışverişten herhangi bir sebeple memnun kalmadığınızda, ücret iadesi veya değişim için tek yapmanız gereken ürünü orijinal ambalajında, satış fişi veya bilgi fişi ya da e-arşiv faturası ile birlikte, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde geri getirmelisiniz. Ürün orijinal ambalajında değilse veya kurulmuşsa iade kabul edilemez.

İnternet mağazasından yaptığınız alışverişlerinizde ise iade işlemi için ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ücreti şirketimize ait olmak üzere anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Dilerseniz iade işlemini 14 gün içinde mağazamıza giderek de gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten yapılan alışverişlerde de mağazalarımızda olduğu gibi ürünü orjinal ambalajında ve e-arşiv faturası ile birlikte, üzerindeki gider pusulası bölümü ıslak imzalı olarak göndermeniz/getirmeniz gerekmektedir.

Firma adına düzenlenen faturalı satışların iade ve değişim işlemlerinde iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.

Özel tasarım sipariş, “Fırsat Köşesi”nden alınmış ürünler, mutfak tezgahı gibi siparişiniz üzerine kesilmiş/tasarlanmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.